Business Development Manager (M/W/D) - Niemcy

Naszym zleceniodawcą jest Deutsche Niederlassung, francuska firma rodzinna z siedzibą w Nadrenii Północnej-Westfalii, która zatrudnia ponad 700 pracowników w całej Europie i posiada ponad 70 krajów eksportowych. Firma jest jedną z 5 największych firm w Europie, która specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu zarządzania czasem i bezpieczeństwa dla przedsiębiorstw w Niemczech.

W związku z rozwojem zespołu poszukujemy od zaraz w Nadrenii Północnej-Westfalii osoby na stanowisko BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER (M/W/D).

Ihre Aufgaben und Ziele

We współpracy z Kaufmännischen Leitung, otrzymasz gwarancję najlepszych warunków umowy poprzez

  • Rozwój działalności w obszarze Vertriebszone poprzez pozyskiwanie nowych klientów i obsługę klientów najlepszych marek.
  • Na samym początku analizujemy potrzeby klientów i przy pomocy Demoversion tworzymy prezentacje naszego oprogramowania i prezentujemy je w sposób indywidualny i skuteczny.
  • Sie erstellen ein den Kunden zugeschnittenes Angebot
  • Bieżące aktualizacje dotyczące aktualnego rozwoju działalności w ich strefie biznesowej

Profil

  • Doświadczenie w obsłudze produktów IT w obszarze B2B, w szczególności w obszarze Personalwesen, Personalverwaltung (Zeiterfassungssysteme), Gehaltsabrechnung i/lub Zutrittskontrolllösungen.
  • Inicjatywa i długotrwałe relacje z klientami.
  • Są w bezpośrednim kontakcie z klientami i chętnie korzystają z ich wiedzy.
  • Wnoszą oni doświadczenie w zakresie współpracy pomiędzy zakładami pracy oraz procesów biznesowych, a także znają najlepiej obowiązujące przepisy i zasady w obszarze HR. Ponadto dobrze i chętnie przeprowadzamy prezentacje i możemy prowadzić zorientowane na przyszłość rozmowy handlowe.
  • To dla nas satysfakcja, że możemy realizować zamówienia klientów za pomocą kreatywnych rozwiązań technicznych.
  • Dobra komunikacja w języku niemieckim i angielskim
  • Pracują bardzo sumiennie, są zwinni i zorientowani na klienta.

Jeśli chcesz być wolny

  • Miejsce na własne pomysły i aktywne rozwiązywanie problemów zawodowych
  • Rozległe i wszechstronne doświadczenie w międzynarodowym środowisku z dużym doświadczeniem w pracy w grupie
  • Dobry Betriebsklima, łatwa Hierarchia i krótkie Entscheidungswege
  • Dołącz do międzynarodowej firmy i wspieraj jej globalną sieć.
  • Innowacyjny i dynamiczny zespół.
  • Elastyczne modele pracy, biuro domowe.
  • Niezrównana prezentacja w pełnym zakresie
  • Attraktive Vergütung, Firmenhandy, -Laptop, Dienstwagen.
  • Wspieranie rozwoju osobistego, międzynarodowe możliwości kariery, oferty szkoleniowe.

Jeśli jesteś gotowy, aby zrealizować to nowe i ekscytujące zamówienie, skontaktuj się z nami pod adresem: jobs.de@altios.com!

Bewerber, die in die engere Wahl kommen, werden umgehend zu einem Vorstellungsgespräch eingeladen. Alle personenbezogenen Daten werden streng vertraulich behandelt und nur zu Einstellungszwecken verwendet.

Przekazując moje dane kontaktowe i CV, potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności ALTIOS online pod adresem https://www.altios.fr i https://staging.altios.com oraz zgadzam się, że moje dane mogą być przetwarzane przez ALTIOS w ramach wewnętrznych misji rekrutacyjnych lub w imieniu jej klientów.

Przekazane przez Ciebie dane będą przetwarzane przez ALTIOS, jako administratora danych, wyłącznie w celu przetwarzania i zarządzania Twoją aplikacją. Odbiorcami danych są wyłącznie rekruterzy wskazani w ofercie. Dane będą przechowywane przez dwa lata od ostatniego kontaktu z kandydatem, jeśli stanowisko nie zostanie obsadzone.