Przedstawiciel handlowy - Belgia

Nasza firma, będąca rodzinnym przedsiębiorstwem specjalizującym się w produkcji i marketingu produktów do pielęgnacji ciała, prowadzi swoją działalność w Belgii i poszukuje belgijskiego przedstawiciela handlowego (Sales Representative Belgium) do pracy w Holandii, Limburgii i Brabancji.

Reizende functie.

Opis funkcji

Wraz z dyrektorem generalnym i belgijskim kierownikiem ds. sprzedaży jest on najważniejszym przedstawicielemfirmy
w regionie Vlaams, odpowiedzialnym za jej działalność w tym obszarze.

Dzięki komercyjnemu instellingowi można uzyskać dostęp do potencjalnych klientów (Beheer- en Animatie dienst van woonzorgcentra en seniorenwoningen, Beheerders van vastgoed voor senioren) i włączyć ich do sieci.

Dzięki doskonałym metodom komunikacji można nawiązać kontakt z animatorami zorginalizowanych wydarzeń i regularnie śledzić ich poczynania.

W porozumieniu z animatorami organizujemy różne sesje w rusthuizen. Autonoom van aard stel je je collecties samen, beheer je je je voorraad, organiseer je de planning van je rondes en voer je de nodige administratieve taken uit (contracten, facturatie, koppeling met hoofdkantoor, enz.).

Vereisd profiel

Je hebt ervaring in een functie met een commerciële dimensie en bent resultaatgericht. Je bent
Nederlandstalig met middelkennis in het Frans en/of het Engels.

Jestem uważny, empatyczny i chętnie współpracuję z różnymi partnerami. Jest ekstrawertyczny, serdeczny i stawia na współpracę z innymi.

Tenslotte jest nauczony, zorganizowany i wie, jak wszyscy mogą pracować w konkretnym obszarze geograficznym.

Jeśli chodzi o ten profil, to jest to dla mnie idealne rozwiązanie!

Jaką pokrywę ma nasz klant?

Jako firma rodzinna ze stałymi klientami w sektorze seniorenkledings, firma ta od ponad 20 lat oferuje wysokiej jakości produkty.

Dzięki jej profesjonalizmowi i zaangażowaniu w rozwój pracowników, firma jest w stanie zorganizować dla nas szkolenie, które pozwoli nam w pełni wykorzystać jej stymulujące, oparte na współpracy i dobrej woli podejście.

Jeśli zależy Ci na tym, aby ten nowy i pełen wrażeń wyjazd doszedł do skutku, zapoznaj się z dokumentacją i informacjami dostępnymi na stronie: jobs.fr@altios.com!

Wybrani kandydaci z krótkiej listy zostali ostatecznie zakwalifikowani do udziału w konkursie. Wszystkie dane osobowe zostały dokładnie sprawdzone i tylko one mogą być wykorzystane w celu zapewnienia bezpieczeństwa.

Przekazując moje dane kontaktowe i CV, potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności ALTIOS online pod adresem https://www.altios.fr i https://staging.altios.com oraz zgadzam się, że moje dane mogą być przetwarzane przez ALTIOS w ramach wewnętrznych misji rekrutacyjnych lub w imieniu jej klientów.

Przekazane przez Ciebie dane będą przetwarzane przez ALTIOS, jako administratora danych, wyłącznie w celu przetwarzania i zarządzania Twoją aplikacją. Odbiorcami danych są wyłącznie rekruterzy wskazani w ofercie. Dane będą przechowywane przez dwa lata od ostatniego kontaktu z kandydatem, jeśli stanowisko nie zostanie obsadzone.